ACTIVE LISTINGS
- 4 Beds2.5 Baths1,990 SqFt1/40 40Pending
$1,075,000
SOLD LISTINGS
$2,200,000
$1,895,000
16.1%7746 Seward Park AVE S, Seattle, WA 98118
Windermere Real Estate/East • Liz Azose

$2,195,000
$2,195,000
12916 318th AVE NE, Duvall, WA 98019
The Cascade Team • Julie Lange

$1,200,000
$900,000
33.3%3703 196th PL SE, Bothell, WA 98012
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$1,199,999
$1,199,999
12537 41st AVE NE, Seattle, WA 98125
Real Broker LLC • Arielle Albinger

$1,080,000
$1,195,000
9.6%8712 Olympic View DR, Edmonds, WA 98026
Skyline Properties, Inc. • Meena Verma

$1,012,000
$1,049,000
3.5%27187 SE 27th ST, Sammamish, WA 98075
RSVP Real Estate • Shawn LeProwse

$960,000
$775,000
23.9%14245 110th AVE NE, Kirkland, WA 98034
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$936,100
$890,000
5.2%7710 23 AVE NW, Seattle, WA 98117
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$850,000
$850,000
23510 Miller Bay RD NE, Poulsbo, WA 98370
Redfin • Sheryl Wingate

$850,000
$850,000
32130 27th AVE SW, Federal Way, WA 98023
Real Broker LLC • Arielle Albinger

$840,000
$850,000
1.2%13418 SE 181st ST, Renton, WA 98058
Windermere Real Estate/PSR Inc • Christina Jarvis

$800,000
$820,000
2.4%1774 10th AVE NE #1212, Issaquah, WA 98029
John L. Scott, Inc. • Denise McJunkin

$785,000
$799,900
1.9%939 NW 56th ST #A, Seattle, WA 98107
John L. Scott, Inc. • Andy Sather

$761,000
$749,995
1.5%17816 Ashworth AVE N, Shoreline, WA 98133
COMPASS • Jared Holland

$740,000
$740,000
13625 133rd AVE NE, Kirkland, WA 98034
John L. Scott Mukilteo • Mindy Hibbard

$740,000
$749,950
1.3%4313 131st ST SE, Everett, WA 98208
Williams Real Estate Brokers • Kevyn R. Williams

$720,000
$725,000
0.7%10531 29th AVE SE, Everett, WA 98208
Redfin Corp. • Melissa Challman

$714,000
$699,900
2.0%14332 SE 202nd ST, Kent, WA 98042
Newberry Realty Renton • Geoff S. Bell

$685,000
$685,000
11450 SE 194th ST, Kent, WA 98031
Real Broker LLC • Arielle Albinger

$650,000
$575,000
13.0%19232 SE 260th PL, Covington, WA 98042
RSVP Real Estate-ERA Powered • Tad Navle

$635,000
$630,000
0.8%1722 26th AVE S, Seattle, WA 98144
Real Broker LLC • Arielle Albinger

$620,000
$635,000
2.4%3226 Fuhrman AVE E #U202, Seattle, WA 98102
Redfin • Abby Wetzel

$599,000
$599,000
2353 Hunter RD, Ellensburg, WA 98926
John L. Scott Real Estate CLM • Chantel Nelson

$590,000
$599,950
1.7%5847 NE 197th ST, Kenmore, WA 98028
Windermere Northlake • Kim R. Thomas

$588,000
$585,000
0.5%2229 143rd PL SW, Lynnwood, WA 98087
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$576,000
$575,000
0.2%4424 249th TER SE #3-1, Sammamish, WA 98029
The Cascade Team • Leanna Young

$545,000
$549,995
0.9%13424 48th DR SE, Snohomish, WA 98296
Redfin Corp. • John Paul

$545,000
$545,000
23324 97th AVE W, Edmonds, WA 98020
Real Broker LLC • Arielle Albinger

$538,000
$500,000
7.6%213 22nd ST, Snohomish, WA 98290
Windermere Real Estate M2 LLC • Debi S. Bloomquist

$538,000
$534,950
0.6%2801 1st AVE #407, Seattle, WA 98121
John L. Scott, Inc. • Jim Dierst

$535,000
$499,000
7.2%1128 129th ST SE, Everett, WA 98208
Windermere RE North, Inc. • Krista Belova

$500,000
$519,950
3.8%18707 SE Newport WAY #302, Issaquah, WA 98027
The Preview Group • Judy Wilde

$499,950
$499,950
2916 York RD, Everett, WA 98204
Windermere R.E. Mill Creek • Victor G. Johnson

$496,500
$495,000
0.3%20727 S Danvers RD, Lynnwood, WA 98036
John L. Scott Woodinville • Scott Corwin

$480,000
$399,999
20.0%2201 192nd ST SE #S203, Bothell, WA 98012
Keller Williams Seattle Metro • Kari Rae Davis

$429,950
$429,950
21529 4th AVE W #C-31, Bothell, WA 98021
Luckey and Associates LLC • Paul A. Lansing

$422,950
$414,950
1.9%2703 Boylston AVE E #101, Seattle, WA 98102
Best Choice Realty LLC • Cindy Vu

$420,000
$365,000
15.1%3907 148th ST SW #B, Lynnwood, WA 98087
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$405,000
$425,000
4.7%21614 6th AVE S, Normandy Park, WA 98198
John L. Scott Westwood • Jennifer C. Cross

$395,000
$385,000
2.6%3114 57th AVE NE, Tacoma, WA 98422
Coldwell Banker Danforth • Susan Krueger

$385,000
$385,000
1335 N Rainier AVE, Bremerton, WA 98312
Real Broker LLC • Arielle Albinger

$380,000
$390,000
2.6%208 127th PL SE #A, Everett, WA 98208
eXp Realty • Teresa Barthol

$379,950
$379,950
6705 204th ST SW #103, Lynnwood, WA 98036
CENTURY 21 Real Estate Center • Victor Tjok

$375,000
$364,950
2.8%644 Milwaukee BLVD S, Pacific, WA 98047
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$360,000
$354,000
1.7%26411 Timberlane Dr SE, Covington, WA 98042
Blackwell Real Estate LLC • Emily Egee

$357,500
$355,000
0.7%12510 NE 130th WAY #B102, Kirkland, WA 98034
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$349,950
$349,950
19410 Bothell WAY NE #D-204, Bothell, WA 98011
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$337,500
$339,950
0.7%8009 NE 177th CT #303, Kenmore, WA 98028
Marketplace Sotheby's Intl Rty • Matt Hart

$310,000
$300,000
3.3%10111 191st ST E #2, Puyallup, WA 98375
Crafted Real Estate • Brittney Bell

$306,000
$306,000
636 S Rochester ST, Tacoma, WA 98465
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

$303,000
$308,000
1.6%1545 NW 57th ST #329, Seattle, WA 98107
John L. Scott, Inc. • Heather Maresca

$289,900
$299,900
3.3%818 234th PL, Des Moines, WA 98198
Nations Realty, LLC • Kennedy E. Akinlosotu

$278,000
$285,000
2.5%12510 NE 130th WAY #B101, Kirkland, WA 98034
Sterling Johnston Real Estate • Arielle Albinger

See Less